Additional information
| Visual | Stone |
|---|---|
| Quick Ship | Yes |
| Finish | Matte |
| Tile Size | 12×24, 18"x36" |
| Edge | Rectified |
| Thickness | 1/4", 5/16" |
| Trim | Bullnose, Covebase |
| Application | Interior Wall/Floor; Exterior Wall |
| Variation | V2 |
| Visual | Stone |
|---|---|
| Quick Ship | Yes |
| Finish | Matte |
| Tile Size | 12×24, 18"x36" |
| Edge | Rectified |
| Thickness | 1/4", 5/16" |
| Trim | Bullnose, Covebase |
| Application | Interior Wall/Floor; Exterior Wall |
| Variation | V2 |