Additional information
| Visual | Stone |
|---|---|
| Quick Ship | Call For Availability, Yes |
| Finish | Matte, Polished |
| Tile Size | 12×24, 24"x48" |
| Edge | Rectified |
| Thickness | 5/16" |
| Application | Interior Wall/Floor; Exterior Wall |
| Variation | V2 |
| Visual | Stone |
|---|---|
| Quick Ship | Call For Availability, Yes |
| Finish | Matte, Polished |
| Tile Size | 12×24, 24"x48" |
| Edge | Rectified |
| Thickness | 5/16" |
| Application | Interior Wall/Floor; Exterior Wall |
| Variation | V2 |