Additional information
| Visual | Marble, Stone |
|---|---|
| Quick Ship | Yes |
| Pricing | $ |
| Tile Size | 12"x24", 24"x24", 24"x48" |
| Edge | Rectified |
| Thickness | 3/8", 5/16", 7/16" |
| Application | Interior Wall/Floor; Exterior Wall |
| Variation | V3 |
| Visual | Marble, Stone |
|---|---|
| Quick Ship | Yes |
| Pricing | $ |
| Tile Size | 12"x24", 24"x24", 24"x48" |
| Edge | Rectified |
| Thickness | 3/8", 5/16", 7/16" |
| Application | Interior Wall/Floor; Exterior Wall |
| Variation | V3 |