Additional information
| Visual | Color, Shapes / Patterns / Decor |
|---|---|
| Pricing | $$$ |
| Finish | Glossy |
| Tile Size | 7"x6" |
| Thickness | 5/32" |
| Edge | Non-Rectified |
| Application | Interior Wall |
| Variation | V1 |
| Visual | Color, Shapes / Patterns / Decor |
|---|---|
| Pricing | $$$ |
| Finish | Glossy |
| Tile Size | 7"x6" |
| Thickness | 5/32" |
| Edge | Non-Rectified |
| Application | Interior Wall |
| Variation | V1 |