Additional information
| Visual | Gauge Panel, Marble, Minimalistic, Stone |
|---|---|
| Origin | USA |
| Pricing | $$$$ |
| Finish | Honed, Polished, Silky |
| Tile Size | 5" x 10" |
| Edge | Non-Rectified |
| Application | Countertop |
| Sample Size | 5"x10", Chip Card |
| Visual | Gauge Panel, Marble, Minimalistic, Stone |
|---|---|
| Origin | USA |
| Pricing | $$$$ |
| Finish | Honed, Polished, Silky |
| Tile Size | 5" x 10" |
| Edge | Non-Rectified |
| Application | Countertop |
| Sample Size | 5"x10", Chip Card |