Additional information
| Visual | Color, Stone, Terrazzo |
|---|---|
| Pricing | $$ |
| Finish | Matte |
| Tile Size | 32"x32" |
| Edge | Rectified |
| Thickness | 5/16" |
| Application | Interior Wall/Floor; Exterior Wall |
| Variation | V3 |
| Visual | Color, Stone, Terrazzo |
|---|---|
| Pricing | $$ |
| Finish | Matte |
| Tile Size | 32"x32" |
| Edge | Rectified |
| Thickness | 5/16" |
| Application | Interior Wall/Floor; Exterior Wall |
| Variation | V3 |