Additional information
| Visual | Stone |
|---|---|
| Quick Ship | Yes |
| Finish | Matte |
| Tile Size | 12×24, 24"x48", 4"x12" |
| Edge | Non-Rectified, Rectified |
| Thickness | 21/64" |
| Trim | Bullnose |
| Application | Interior Wall/Floor; Exterior Wall |
| Variation | V2 |
| Visual | Stone |
|---|---|
| Quick Ship | Yes |
| Finish | Matte |
| Tile Size | 12×24, 24"x48", 4"x12" |
| Edge | Non-Rectified, Rectified |
| Thickness | 21/64" |
| Trim | Bullnose |
| Application | Interior Wall/Floor; Exterior Wall |
| Variation | V2 |