Additional information
| Visual | Marble, Mosaic |
|---|---|
| Pricing | $$$$ |
| Finish | Matte |
| Chip Size | 1"x1" |
| Tile Size | 1"x1" Block Mosaic (12"x12" Mesh Mount) |
| Edge | Rectified |
| Thickness | 6.5mm |
| Application | Interior Wall/Floor/Wet Areas; Exterior Wall |
| Variation | V2 |






















