Additional information
| Visual | Wood |
|---|---|
| Quick Ship | Yes |
| Finish | Matte |
| Tile Size | 8"x48" |
| Edge | Non-Rectified |
| Thickness | 3/8" |
| Application | Interior Wall/Floor; Exterior Wall |
| Variation | V2 |
| Visual | Wood |
|---|---|
| Quick Ship | Yes |
| Finish | Matte |
| Tile Size | 8"x48" |
| Edge | Non-Rectified |
| Thickness | 3/8" |
| Application | Interior Wall/Floor; Exterior Wall |
| Variation | V2 |